Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Snijeg u Mostaru » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eto ti u Norge nije padao 13.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

11-17-2007 15:21 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jao jao..nekad smo snijeg u lavor skupljali, ne bi li ga bar malo sacuvali 13.gif

11-17-2007 15:55 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

UPOZORENJE METEOROLOGA
Pred nama je najhladnija zima u posljednjih 100 godina
Zima pred nama æe biti jako duga i hladna, a prema tvrdnjama nekih svjetskih meteorologa, možda èak najhladnija u posljednjih 100 godina.

Dominik Jung, njemaèki meteorolog koji je iznio ovu tvrdnju, kaže da æe zima biti izuzetno jaka. Decembar i januar æe na Balkanu biti jako hladni, dok æe februar biti malo topliji.
Jung kaže da je moguæe da dnevne temperature budu minus 10, a noæu èak i minus 25. Uz dosta snijega, pa i meæava, naroèito u januaru, te jak vjetar.
Domaæi meteorolozi još uvijek nisu napravili dugoroènu vremensku prognozu za zimu, te æe tek za nekoliko dana moæi reæi kakva je zima pred nama. Meðutim u sljedeæa dva dana prognoziraju prilièno hladno vrijeme.
Novi val hladnoæe
Meðunarodne meteorološke organizacije tvrde da æe ponovno 1. decembra uslijediti još jedan veliki hladni val, koji æe u sve predjele, pa i one najniže, donijeti snijeg i niske temperature. Temperature æe i prema Meteorološkoj web stranici Foreca biti izuzetno niske.
I Norveški meteorološki institut, koji slovi za jedan od najboljih u svijetu, navodi da æe temperature u našim krajevima u iduæim danima pasti do -10 stepeni.

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-29-2013 12:57 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jeste li kupili lopate, nemoj da bude eto zavalio a nema lopata, cekaj da se otopi 23.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-29-2013 12:58 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve se ne ko ne voli snijeg a masovno se ide na skijanje.....ccccc ovih Mostarèana i Mostarica što lažu....ccccccc. Ko ih ne zna skupo bi ih platio. Gdje æe vam duša, kako u pred hodžu/popa/fratra stati lažljiv????????? Što bi rekao PH....uh,uh,uh

11-29-2013 13:12 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uvijek sam snijeg volio kao i ljeto-sunce
kada bih poceo padati radovao sam se kao dijete a i danas sam ti isti
sjecam se u srednjoj, gledam prema rujistu i tamo pada a petak, nisam mogao izdrzati kada ce kraj skole da krenemo u brdo
zadnjih nekoliko dana slabo ovamo snijega ali skijalista rade umjetni i polagano se otvaraju
bojim se da je ova sezona propala, imama bolove u lijevom koljenu, nadam se da nije meinskus

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-29-2013 13:34 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Paša, ti si moju repliku uzeo lièno osobno. 01.gif
Ja, osobno lièno, od radosti na snijegu najviše preferiram ŠANKanje.

11-29-2013 13:59 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    jeste li kupili lopate, nemoj da bude eto zavalio a nema lopata, cekaj da se otopi 23.gif


pršuta, sira, vina , vreæu brašna i krompire, pa neka pada, šta æe mi lopata. 21.gif

11-29-2013 14:19 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Paša, ti si moju repliku uzeo lièno osobno. 01.gif
    Ja, osobno lièno, od radosti na snijegu najviše preferiram ŠANKanje.


nista ne uzimam licno/osobno samo je me ponukala da kazem koliko volim snijeg 10.gif
vino kuhano pa se ugrijati kraj prozora u kaficu, dok pada 01.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-29-2013 23:31 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko voli snijeg
dabogda mu u spavacoj
pometra ga bilo 13.gif
Eto kud'ce ljepse.

11-30-2013 00:03 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pasha to su kod tebe gatachki geni proradili 10.gif

11-30-2013 00:17 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja ga volim samo iz dobro ugrijane sobe gledat i da ne moram izlazit vani .johs ako ga morash cistit i lopatat onda si najebo .lakshe bi natovario kamion przine lopatom vec kamion snijega .ne kazem negdje u planini gdje se covjek dobro obuce i malo proshetat da to nije ugodjaj i da nema svoje cari i lijepotu i posle toga upalit kamin i nalozit dobru vatru pa red meze ,gutljaj vina pa sve tako dok ne zaspsesh uz vatru ..ovo kad zpada po gradu i stvori bljuzgavicu i ogranici i paralishe kretanje ljudima to je za mene veliko zlo ..dabogda ga ne bilo nikad

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-30-2013 00:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mogu vam reci da je pravo dobre raje bilo na planini i skijalo, mostarske raje
okle gacana u skijanju 13.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-30-2013 01:04 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ja ga volim samo iz dobro ugrijane sobe gledat i da ne moram izlazit vani .johs ako ga morash cistit i lopatat onda si najebo .lakshe bi natovario kamion przine lopatom vec kamion snijega .ne kazem negdje u planini gdje se covjek dobro obuce i malo proshetat da to nije ugodjaj i da nema svoje cari i lijepotu i posle toga upalit kamin i nalozit dobru vatru pa red meze ,gutljaj vina pa sve tako dok ne zaspsesh uz vatru ..ovo kad zpada po gradu i stvori bljuzgavicu i ogranici i paralishe kretanje ljudima to je za mene veliko zlo ..dabogda ga ne bilo nikad





BRUKA- "dok ne zaspes uz vatru"---- kad godine "dodju nista stare koscurine i ne moze ugrijati osim bukova drveta vatra i ulcinjske przine u julu mjesecu.

11-30-2013 01:18 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ,hajde snijeg se (nekada) i mogao podnijeti jer ga i nije bilo ko zna koliko .Padao bi tamo ,oko , sredine januara ,i vec ga i nebi bilo osim nekoliko dana .Medjutim ovaj "danasnji " snijeg jebote nikako da okopni a zavali , bruka jedna .
A sjeverac vjetar ,a bura , kad ona pocne ha hukce i razvaljuje dantej$#@ 38.gif eba,a imas randes na cosi kod HIT/a a frisko se oprala kosa -dzaba mongomerac iz Italije ,dzabe "vjetnamka" razvaljuje i prolazi ko X zrake kroz sve na tebi -do koze.Kad bi is'o Bulevarom , nekako, kod Gimnazije bi naj jace znao "puknuti" u celendru , valjda onako sa Neretve ,odozdo od hotel Bristola ufati zamah pa okerepi.
Sjecam se rah.Hlubine i prve posjete ,kaze on bez razmisljanja -konjuktivitis.Mislim da je 99% moje generacije imalo konjuktivitis i stavljalo "PROCULIN" kapi.I nije snijeg zaustavljao vozove u Mostaru vec vjetar(ne ovaj nas forumski) na Cekreku i prevrtao autobuse (dvospratne )sofer Meha.O buri mostarskoj mogu se napisati barem tri knjige .Mogu i o snijegu al' samo kad pada "po sjevercu". 07.gif

11-30-2013 15:57 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Bukova i jesu najbolja za ugrijat

...malo vuneni carapa ,vuneni prsluk preko ledja i duge gace

..dobar jorgan ..moglo bi se nekako i zaspat

..kad se ja tako obucem osta mlada gole guzice ..kako sad to ugrijat

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-30-2013 18:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5212
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja vjerujem samo Zoki
on je jedini navakat najavio onaj veliki snijeg

    https://www.facebook.com/pages/Vremenska-prognoza-za-HR-i-BIH-svakodnevna/275442475809465?fref=ts

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

11-30-2013 19:50 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pada li 01.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-30-2013 20:50 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ni mukajet

11-30-2013 23:45 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jelde ovo je navlakusa da raja kupi zimsku opremu a snijega nece ni biti, tek do godine mozda 23.gif 02.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-01-2013 12:47 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com