Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Kad Djete nece da jede ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

svaki rucak sam oplakala.......do 20 i neke nista "zeleno" nisam gotivila, ne mogu progutati i gotovo....poslije sam plakala zbog starijeg sina, do devete godine nista nije volio osim pice i sl..,sjecam se kad smo dosli ovdje, ja s njim za stolom od dorucka, ljudi vec dolaze na rucak, majko moja muke te......kad je porastao kaze da nije znao gutati 13.gif

i danas me pitaju oni sto su bili s nama na pocetku, jel ti onaj mali jos onako jede 28.gif

jedno znam sigurno, a to je da na silu ne ide nikako

12-16-2008 22:50 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tvoj ne guta, moj kaze ne moze da zvace 07.gif

znam ja ljudi cija djeca tako jedu ili bolje receno ne jedu i to je patnja i za djete i za roditelja

kako jedete sada i ti i on?

___________________________________________________________________

    12-16-2008 23:04 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3842
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jel ja 19.gif metem sve redom 13.gif 13.gif

    on ne jede svu nasu hranu, al guta fantasticno 13.gif

    al ovaj mladji sada ista stvar, ne voli skoro nista kuhano 15.gif tjesim se nadoce 32.gif

    12-16-2008 23:09 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif

    bice bolje 13.gif

    ___________________________________________________________________

      12-17-2008 17:17 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com