Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » Fobija » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nemam neke fobije al ima nesto cega se uzasno bijim a to je prirodna katastrofa tj zemljkotres

od same pomisli na njega ja se uzmem trest ko luda a sad pogotovo kako zivim na devetom spratu ,nije me strah niceg sto se moze kontrolirat i na sto se moze upozoriti na vrijeme ali zemljotres ,uzas mislim kad bi sad zaljuljao da bi ja skocila s devetog i jos kad se sjetim da je cjela desna obala mostara podkopana rudnikom ma uzas 30.gif 30.gif 30.gif 30.gif 21.gif brrrrrrrrrrrrr

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

01-15-2007 12:02 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com